Whatsapp
YENİSES Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
<text class="f-s-24 pos-s d-inline-block mt-30 pt-40">YENİ SES ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ</text>

YENİ SES ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

 

Cansu Küçükoğulları

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ

Cansu Küçükoğulları 1994 yılında Aydın’da doğdu. Aydın’da Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden Erken Çocukluk Eğitimi ve Özel Eğitim dallarından mezun oldu. Lise stajını Aydın’da Hacı Hüseyin Arslan Özel Eğitim İş uygulama Merkezi Okulu’nda tamamladı.

2013-2017 yılları arasında KKTC’de Lefke Avrupa Üniversitesi’nde Özel Eğitim Öğretmenliği (Zihin Engelliler ve Otizm) bölümünden mezun olup hem Türkiye hemde Avrupa ülkelerinde geçerli diploması vardır.

Genel itibariyle bütün yetersizlik türlerinden dersler almıştır. 4 yıl boyunca Alan Gözlem dersi adı altında K.K.T.C. Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi, K.K.T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi, K.K.T.C. Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Lefkoşa Özel Eğitim Merkezi, Lefke Avrupa Üniversitesi ÖÇEM gibi kurumlarda Gözlem, Türkçe ve Matematik taraması yaparak stajını tamamladı.

Özel Eğitim derslerini Prof. Dr. Ayşegül Ataman’dan, Otizm ve PECS Öğretimi derslerini, Prof. Dr. Gönül Kırcaali İftar’dan, Zihin Engelliler Eğitimi dersini Prof. Dr. Süleyman Nazif Eripek’ten, BEP Öğretimi ve Matematik Öğretimi derslerini Yrd. Doç. Dr. Oğuz Gürsel’den, Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği ve Otizm derslerin Yrd. Doç. Dr. Gül Kahveci’den almıştır.

2017 yılından beri Yeni Ses Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Özel Eğitim Öğretmeni olarak çalışmaktadır.